Комп’ютер який вчить програмувати

Компанія Kano презентувала комп’ютер Computer Kit Touch який на відміну від інших продуктів компанії має сенсорний екран і призначений саме для навчання користувачів базовим навичкам програмування. $CUT$

Продукт розрахований для дітей, та новачків він створений у формі ‘конструктора який власник повинен сам зібрати. На думку розробників, це покаже новачкові принцип роботи ЕОМ, допоможе вивчити її деталі і компоненти, а після навчитися працювати з кодом. Ціна коливатиметься  в районі 280 доларів США.

volt1995v 140 передлядів 0 коментарів Відкрити матеріал
Apple випустила iOS 12

Як і очікувалося, компанія Apple випустила сьогодні фінальну версію мобільної операційної системи iOS 12, спочатку представленої на конференції для розробників WWDC 2018 у початку червня.

Ihor 149 передлядів 0 коментарів Відкрити матеріал
В Україні стартує 4G зв'язок. Деталі.

Як пояснив у коментарі сайту "24" керівник сектору "ІТ і Телеком" Офісу ефективного регулювання Олександр Кубраков, коли оператори запускали стандарт 3G – прокладали багато оптоволоконних ліній, тому зараз більш-менш опорна мережа вже готова. Коли встановлювали обладнання 3G – з'явилась чимала кількість базових станцій, на яких встановлено обладнання 4G-ready. Отже, коли ліцензії вже отримані, 4G зможуть досить швидко запровадити в багатьох регі

Dezir 201 передляд 0 коментарів Відкрити матеріал
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Новини бізнесу [3]
Економічні новини [1]
Читати пізніше
    Функция "Читать позже" позволяет добавить материал в данный блок при помощи всего одного клика. Просто нажмите на иконку и читайте заинтересовавшие Вас статьи в любое удобное время.


    ВНИМАНИЕ! Скрипт отключен на ДЕМО сайте, но присутсвует в архиве установки.
    Посмотреть демонтрацию скрипта можно по ссылке.

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0