Apple випустила iOS 12
Apple випустила iOS 12
09.19.2018 в 4:12 PM | Новини бізнесу

Як і очікувалося, компанія Apple випустила сьогодні фінальну версію мобільної операційної системи iOS 12, спочатку представленої на конференції для розробників WWDC 2018 у початку червня.

533636.jpg

iOS 12 доступна у вигляді безкоштовного оновлення для тих же пристроїв, що і попередниця, включаючи iPhone 5s 2013 року випуску. Вона сумісна з iPhone 5s і новіше, усіма моделями iPad Air і iPad Pro, iPad 5-го покоління, iPad 6-го покоління, iPad mini 2 і новіше, а також iPod touch 6-го покоління.

Оновлення принесе подвоєну продуктивність під навантаженням, прискорення запуску додатків до 40%, до 50% прискорення роботи екранної клавіатури, до 70% прискорення камери.

В iOS 12 робиться акцент на доповнену реальність і представлений новий движок ARKit 2 і формат файлів USDZ для 3D-об'єктів, який вже підтримується великою кількістю додатків і сервісів, включаючи Adobe, Autodesk.

Додаток Photos (Фото) отримало більш розумний пошук більш точним визначенням контенту на фото і підказками, з ким варто поділитися відзнятими шедеврами. При цьому можна ділитися фото, роликами, альбомами в повному дозволі з iCloud Photo Library.

Голосовий помічник Siri став розумнішим, з'явилася нова функція «Ярлики» (Shortcuts), де можна задати певні дії по всій системі і додатків. Siri також навчилася підказувати дії на екрані блокування, наприклад, замовлення кави в додатку або початок тренування.

Також вона зможе включати режим Do Not Disturb (Не турбувати) на основі квитків в кіно, рекомендувати зателефонувати привітати в Дні народження родичів. Оновилися додатки News (Новини), Stocks (Акції), Voice Memos (Диктофон) і iBooks. До речі, iBooks перейменували в Apple Books. Додаток Stocks (Акції) вперше вийшло для iPad. Диктофон також вийшов для iPad, з'явилася синхронізація між пристроями через iCloud. Айфон 7 по відмінним цінами Зачаровує екран. Камера 12 Мп.

Повідомлення почали групувати по додатках і з'явилася можливість закрити всю категорію відразу. З'явилася можливість відстежувати статистику по діям користувача - скільки він провів в тій чи іншій програмі. Батьки зможуть контролювати використання гаджетів дитиною, в тому числі встановлювати ліміти на час в додатках за категоріями. У Messages (Повідомлення) і FaceTime з'явися нові Animoji, включаючи приведення, коалу, тигра і тиранозавра, тепер анімовані емодзі почали відстежувати не тільки загальну міміку користувачеві, але і мову. З'явилися Memoji - персоналізовані емодзі, створені на основі зовнішнього вигляду користувача.

У FaceTime з'явилися групові конференції - Group FaceTime. Учасників можна додавати в будь-який момент розмови: вони можуть приєднатися по відео- або аудіозв'язку з iPhone, iPad або Mac, а також взяти участь в голосовій бесіді FaceTime з Apple Watch.В CarPlay з'явилася підтримка сторонніх додатків навігації.

Ihor 150 просмотров 0 комментариев
Всего комментариев: 0
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Новини бізнесу [3]
Економічні новини [1]
Читати пізніше
    Функция "Читать позже" позволяет добавить материал в данный блок при помощи всего одного клика. Просто нажмите на иконку и читайте заинтересовавшие Вас статьи в любое удобное время.


    ВНИМАНИЕ! Скрипт отключен на ДЕМО сайте, но присутсвует в архиве установки.
    Посмотреть демонтрацию скрипта можно по ссылке.

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0