Високо ефективні ідеї місцевого маркетингу для малих підприємств
11.22.2018 | Бізнес

Використання місцевого маркетингу в малих підприємствах - це орієнтування вашої цифрової або традиційної маркетингової стратегії на потенційних клієнтів у Вашому місті чи регіоні. Місцевий маркетинг може допомогти зосередити увагу на конкретній географічній області, і коли це буде зроблено ефективно, часто це приведе до залучення покупців, які можуть стати клієнтами. Початкова причина цього може бути тому, що ваш бізнес близький до того, де вони живуть, і це зручно для них, але причиною їхнього закріплення є те, що ви пропонуєте те, що вони дійсно потребують та хочуть.

Dezir 218 переглядів 1 коментар Читати дальше
Головне про книгу «Найбагатша людина у Вавилоні»
04.18.2018 | Бізнес

Коли я купив електронну книгу першою книгою після «Посібника користувача» стала книга «Найбагатша людина у Вавилоні» . Вона була для мене настільки...

volt1995v 460 переглядів 0 коментарів Читати дальше
БІЗНЕС ІДЕЯ #6 : Відкриття міні кав'ярні
04.06.2018 | Бізнес
На сьогоднішній день міні кав'ярні з системою Coffee to go створюють цілий культ, вони відкриваються повсюди. Перш за все з'ясуємо чому ця бізнес ніша так швидко розвивається: Не потрібно великих капіталовкладень на старт бізнесу;
Dezir 858 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Як розпочати бізнес з нуля та без грошей?
04.04.2018 | Бізнес
У вас є ідея, або просто захопилися ідеєю запуску та розвитку власного підприємства. Ви хочете ризикнути, наприклад, залишати свою поточну роботу чи продовжувати без особистих доходів. Але є одна матеріально-технічна перешкода, яка на вас тисне: у вас немає багато грошей.
Dezir 241 перегляд 1 коментар Читати дальше
Заробити на опитуваннях - відкрито українську платформу "Власна думка"
Dezir 414 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Бізнес ідея #5 : Продаж, обслуговування та оренда велосипедів
03.27.2018 | Бізнес
З огляду на переваги для здоров'я та навколишнього середовища, не дивно, що велосипед став другим за популярністю видом транспорту в Америці за . На прикладі США: Пересування на велосипеді в США збільшилося на 47 відсотків по всій країні та на 73 відсотки у найбільших містах протягом 10-ти років. Північноамериканські міста намагаються збільшити кількість людей, що використовують велосипеди, а не автомобілі, щоб їхати на роботу.
Dezir 303 перегляда 0 коментарів Читати дальше
Бізнес ідея #4 : Ведення каналу на YouTube
03.23.2018 | Бізнес
Якщо ви будете створювати корисний і цікавий відеоконтент і наростите калькість підписників каналу до декількох тисяч чоловік, то зможете розміщувати в своїх відеороликах рекламу.
Dezir 252 перегляда 0 коментарів Читати дальше
Бізнес ідея #3 : Веб-дизайн
03.23.2018 | Бізнес
Розробка сайтів приваблює багатьох, але більшість не вирішуються щільно працювати в цій галузі через багатьох причин, головною з яких, мабуть, можна назвати відсутність відповідних знань. Але, це зовсім не проблема, головне, щоб було бажання вчитися.
Dezir 288 переглядів 0 коментарів Читати дальше
1 2 »
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн