Високо ефективні ідеї місцевого маркетингу для малих підприємств
Високо ефективні ідеї місцевого маркетингу для малих підприємств
11.22.2018 в 8:04 PM | Бізнес

Використання місцевого маркетингу в малих підприємствах - це орієнтування вашої цифрової або традиційної маркетингової стратегії на по потенційних клієнтів у Вашому місті чи регіоні. Місцевий маркетинг може допомогти зосередити увагу на конкретній географічній області, і коли це буде зроблено ефективно, часто це приведе до залучення покупців, які можуть стати клієнтами. Початкова причина цього може бути тому, що ваш бізнес близький до того, де вони живуть, і це зручно для них, але причиною їхнього закріплення є те, що ви пропонуєте те, що вони дійсно потребують та хочуть.

Ось чому місцевий маркетинг також може допомогти вам створити довіру до вашої марки, розвивати позитивну репутацію та сприяти лояльності клієнтів з плином часу.

Якщо ви готові почати роботу з місцевим маркетингом, виділіть кілька маркетингових ідей, перерахованих тут, і спробуйте використати їх у своєму малому бізнесі, щоб побачити, чи ви зможете розширити свою місцеву клієнтську базу.

1. Зосередьтесь на місцевому SEO

Ця перша тактика повинна розглядатися як марафон, а не спринт, тому що це не те, що ви можете зробити протягом ночі. Замість цього ви можете посадити насіння для майбутнього веб-трафіку, почавши орієнтуватись на ключові слова, що відповідають вашим місцевим підприємствам. Наприклад, якщо у вас є компанія під назвою Сміт Хімчистки в Стрию, Львівської області, можливо, ви захочете розробити вміст у вашому блозі та на веб-сайті, який зосереджується на орієнтації на ключову фразу: хімчистка в Стрию. Це допоможе потенційним клієнтам, які живуть у вашому регіоні та шукають місцеві хімчистки.

2. Використовуйте націлювання на місце розташування за допомогою Adwords та Facebook

Після того, як ви створили контент, який висвітлює ваші локальні ключові слова, ви можете отримати ще більше уваги, використовуючи націлювання на місцерозташування в AdWords. Це дає змогу показувати вашу рекламу лише в вибраних місцях, допомагаючи зосередити маркетингові інвестиції на тих областях, де ви знайдете потрібних місцевих клієнтів. Точно так само, ви можете використовувати націлювання на місцерозташування за допомогою оголошень Facebook, щоб покращити аудиторію для своїх місцевих кампаній.

3. Створіть цільові сторінки (Landing Page) для кожного географічного регіону

Можна мати кілька ключових слів для місцевого маркетингу, для націлювання вашого бізнесу на вужчому колі   покупців. Можливо, у вашому районі продажів є декілька інших міст, крім того, де знаходиться ваш бізнес. Це означає, що у вас може бути 5-6 ключових слів, які потрібно використовувати, кожне з яких націлено на інше місто. Один із способів забезпечення маркетингового змісту є актуальним для потенційних клієнтів у кожному з цих міст шляхом створення кількох різних цільових сторінок, які мають певний вміст для кожного місця розташування. Ви можете використовувати кожну сторінку як посилання, яке призначене для вашої реклами та маркетингових кампаній, націлених на кожне місцеве ключове слово.

4. Спробуйте SMS Маркетинг

SMS означає службу коротких повідомлень і посилається на те, що ми називаємо текстовими повідомленнями. Ви коли-небудь отримували текстове повідомлення для продажу в місцевому магазині роздрібної торгівлі, або оновлення від вашого стоматолога про те, що пора планувати наступну зустріч? Це SMS-маркетинг. Цей тип місцевого маркетингу чудово підходить для компаній, що займаються продажами і наданням послуг, які хочуть збільшити обсяги продажів своїх продуктів і послуг, компаній, що планують проводити зустрічі щодня, та будь-якого власника бізнесу, який хоче охопити потенційних клієнтів у режимі реального часу.

5. Спонсорство місцевих заходів

Залежно від того, де знаходиться ваш бізнес, щорічно може бути організовано та проведено багато місцевих заходів, які проводяться іншими місцевими організаціями. У багатьох випадках ці організації шукають партнерів для підтримки своєї справи, або об'єднуючись до організації події, або просто пожертвувавши гроші в обмін на те, що вони згадуються у своїй програмі та на веб-сайті. Обидва ці варіанти - відмінний спосіб отримати ваш бізнес перед місцевими меценатами. Якщо ваш бізнес знаходиться у більш сільському районі, немає причин, через який ви не можете розширити свій радіус, щоб підтримувати ініціативи у сусідніх містах.

Звертайтеся до інших підприємств і залишайте свої очі відкритими для отримання підтримки, щоб розпочати роботу.

6. Командна робота з сусідами

Якщо спонсорство події не зовсім для вас, розгляньте менший масштаб та об'єднайтесь із сусіднім бізнесом, щоб подвоїти ваше охоплення шляхом крос-просування. Це може бути настільки ж просто, як давати іншому магазину ваші купони, листівки або візитні картки, щоб відображати їхні пропозиції, поки ви робите те саме для них. Або ви можете створити спільний договір, який винагороджує покупців за покупку в обох місцях: "Придбайте від нас, отримаєте половину від них". Є багато способів, якими ви можете об'єднатись з іншими місцевими малими підприємствами, щоб мати великий вплив на ваших клієнтів.

Ознайомтеся з переліком способів перехресного рекламування, щоб проникнути творчими соками.

7. Надайте своїм співробітникам можливості бути маркетологами

Якщо у вас є місцевий бізнес, ваші співробітники можуть стати одним із найкращих маркетингових методів. Зрештою, вони є тими, хто взаємодіє з вашими клієнтами день за день. Ключ до розширення можливостей ваших співробітників для маркетингу є дворазовим. По-перше, вони повинні бути підготовлені таким чином, щоб вони були повністю освічені про ваш бізнес, ваші продукти та ваші цілі. Вони не можуть вас рекламувати, якщо вони не розуміють, про що ваш бізнес. По-друге, ви можете заохотити співробітників магазинів у магазинах стати продавцями, пропонуючи їм стимули.

Не все має бути грошовим; Розглянемо ці ідеї для стимулів працівників, які не розриватимуть банк.

8. Приєднуйтесь до мережі рефералів (або почніть свій власний)

Реферальна мережа передає потенційні позиції між підприємствами і може бути ідеальним маркетинговим інструментом для місцевого бізнесу. Оскільки мережі реферальних мереж покладаються на обговорення у слові з маркетингу та відгуків клієнтів, ви можете використовувати всю роботу, яку ви виконуєте на Yelp та інших платформах перегляду. Цінність виникає завдяки використанню існуючих відносин з клієнтами, щоб розширити рівень охоплення вашої компанії, отримуючи свій бізнес перед мережами кожного з ваших клієнтів. Якщо ще немає локальної мережі рефералів, розгляньте можливість створення власної.

Ознайомтеся з цією інструкцією щодо маркетингу рефералів у Shopify, щоб розпочати роботу.

9. Швидко до місцевих телевізійних новин та інших засобів масової інформації

Місцеві ЗМІ завжди шукають цікаві та актуальні новини, які можна поділитися з читачами та глядачами. Якщо у вас з'являється подію, запуск нового продукту чи спеціальна подія в магазині, ваші місцеві засоби масової інформації можуть бути зацікавленими і хочуть показати свій бізнес у майбутній історії. Якщо ви можете пов'язати ділову подію з місцевою новиною чи гарячою темою, ваш малий бізнес може миттєво стати ще більш релевантним та цікавим. Дотримуйтесь цих порад, щоб привернути увагу місцевих засобів масової інформації, перш ніж поставити свою історію.

Спробуйте кілька з цих місцевих маркетингових ідей та подивіться, які результати ви отримаєте. Коли ви будете готові, відвідайте цей розширений та більш загальний список з 101 маркетингової ідеї та додайте кілька нових тактик до вашого списку для всебічної маркетингової кампанії.

Dezir 52 перегляд 1 комментар
Всьго коментарів: 1
avatar
0
=)
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн