Соло мандрівник
Соло мандрівник
09.26.2018 в 4:10 PM | Подорожі
Спитай будь-кого, хто принаймні раз у житті пробував подорожувати наодинці, і вони, ймовірно, не захочуть мандрувати ніяким іншим способом. На перший погляд це може видатися страхаючим і, безумовно, для деяких людей йтиме значно простіше, ніж для інших. Та немає жодних сумнівів, що долати кілометри наодинці стане безцінним досвідом у сфері подорожей.
Чи то тривала навколосвітня подорож, чи короткочасна мандрівка посеред рутинних буднів, є 10 сюрпризів, які ти отримаєш, мандруючи зі своїм єдиним другом – фотокамерою:
  • Ти знайдеш багато нових друзів
Чи ти коли-небудь помічав, що скоріш за все спитаєш про дорогу в однієї людини, аніж у групи людей? Так звані соло є більш досяжними, звичними і простими. Самітні мандрівники згодом відчувають на власній шкурі, що переваги цього є двоякими: не завжди інші туристи наважаться познайомитися з тобою, радше ти сам будеш готовий почати розмову чи підкинути їм свої п’ять копійок.
«Сольні» туристи мають найвищі шанси поладнати з місцевими
Ти ж знаєш, що місцеві жителі є більш відкриті і приязні, коли бачать як ти нишпориш у кожній шпаринці нового міста, вишукуєш колоритні кафе десь у глибі вуличок чи вдихаєш м’який аромат свіжоспечених булочок із пекарні за рогом. Випадковий діалог з сусідом у поїзді займає всього кілька зупинок до раптового обміну контактними даними, а ось уже ці люди пропонують тобі нічне пристанище і частують традиційною їжею. А тепер уяви ту саму картину, коли ти у дорозі не один.
  • Ти вільний творити власну пригоду на свій манер
Компроміс? Ні, не чув. Немає жодної потреби відтягувати свого друга від третього бургера (який явно не зазначений у списку «обов’язково скуштувати» ) чи слухати його вічні скарги про ненаситних комарів. Як одиночний подорожуючий, ти ідеш, куди хочеш і як хочеш – усе з помірним рівнем поблажливості.
Ти душею і свідомістю глибоко занурюєшся у це місце
Подорожуючи наодинці, ти більш сконцентровуєшся на тому, що тебе оточує. Ти помічаєш унікальні особливості і тонкий характер цього місця, що створює саме таку атмосферу і робить його особливим. Та чи звернеш ти увагу на всі приховані деталі, балакаючи зі своїм старим добрим другом?
Подорож до місця, де тебе ніхто не знає, дарує відчуття безмежної свободи
Для когось подорожувати на самоті – це ніби вдруге народитися. Для когось це звільнення від життєвого багажу буднів, який ти змушений тягти на спині день за днем, поповнюючи все новими речима. Не можна сказати, що ти міняєш обличчя і нутро, перебуваючи за межами своєї країни, та таки є щось підживлююче, освіжаюче, що збагачує твою свідомість при поверненні додому.
  • По-справжньому вчишся наодинці
Час, проведений наодинці, коли ти не обтяжений ніякими справами і обов’язками, змушує обдумати і переосмислити своє життя; досвід, здобутий у дорозі, стає твоїм путівником і штовхає рухатися далі.
Інколи ці думки є не надто приємними і не завжди легко з ними боротися, проте «сольні» мандрівники підтвердять, якщо самотність – це бій, ти з нього вийдеш сильнішим, ти вийдеш переможцем.
Відстань змушує більше цінувати людей, яких ти любиш
Завдяки відстані ти усвідомлюєш, хто тобі насправді дорогий і цінний, кого тобі не терпиться обійняти вдома. Ти згадуєш усі найкращі моменти, проведені із цими людьми, вкотре намагаєшся пояснити самому собі, за що їх любиш і, наостанок, приходиш до висновку, що цьому явищу немає жодних пояснень.
Відстань відсіює неважливе і неважливих
Відстань також допомагає зрозуміти, що люди, які здавалися такими важливими, насправді тебе й не потребують. Будь-то вони поганим впливом, токсичною отруйною любов’ю чи корисливим фальшивим другом, завжди боляче прийняти той факт, що їхня цінність – то фікція, вигадка. Але це зазвичай на краще.
  • Фантазія працює краще, коли ти трохи самотній
Чи ти журналіст відрядженні, чи художник без натхнення, чи мандрівний філософ, що шукає їжі для мозку, сам-один ти завжди змушений винайти новий спосіб розважити, здивувати себе, коли немає ні співрозмовника, ні переповнених віртуальними друзями соцмереж, коли ти offline.
  • Не хочеш приміряти чоботи Робінзона?
Хіба це не є мрією кожного туриста побувати там, де ніхто ще досі не був, відкрити щось нове у давно забутому старому?
Та будьмо відвертими, дуже рідко ми є настільки відважні та спраглі до пригод, як би то хотілося вважати. Все ж таки, якщо ти єдиний пасажир цього рейсу в нікуди, вмикай фантазію, пильно вдивляйся у кадри, що пролітають повз тебе за вікном, смакуй цю мить. Тільки «сольні» мандрівники знають – це відчуття непізнаного і невідомого стане спокусою на решту твого життя.
Dezir 114 переглядів 0 комментарів
Всьго коментарів: 0
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн