Що таке frontend розробка?
Що таке frontend розробка?
09.15.2018 в 8:23 PM | IT

Стати дизайнером не складно і освоїти цю професію може кожен, було б бажання. Запити до утворення потенційних працівників у фірм невеликі, досвід верстки цінується понад усе. Необхідні ази computer science і програмування. Великий плюс, якщо ви захоплюєтеся художніми дисциплінами і вмієте робити красиві речі. Можна закінчити курси або знайти інформацію в мережі.

Хороший інгліш - ще один плюс, листування в основному проводиться англійською мовою. Frontend-розробник створює видиму частину проекту, а якщо він ще вміє складати текст, не бігаючи до технічного письменникові з будь-якого приводу - це круто. Самостійність в сусідніх областях вітається.

Куди можна піти працювати і набиратися досвіду у frontend:

 • веб-студії;
 • маркетингові агентства, біржі віддаленого праці;
 • приватні клієнти, які розробляють веб-сайти.

Винагорода залежить від навичок і майстерності. За годину від 4 до 30 $, за проект - 50-100 $.

Яким комплектом початкових знань і вмінь необхідно володіти починаючому веб-розробнику:

 1. Подання про HTML, CSS і JavaScript, здатність навчатися свіжим технологіям, щоб не стати черговим «програмістом на jQuery»;
 2. Знайомство з Photoshop, розвинена візуальна пам'ять;
 3. Старанність, самостійність, точність;

Джуніор повинен володіти азами і участю в парі проектів, Сеньйор -3-5 років в проектах зі створення солідних веб-додатків або високонавантажених серверів.

Frontend все більше схожий на «інженерну» дисципліну. В JavaScript потрібно розбиратися, коли використання бібліотеки розумно і мати навички роботи з скриптовою кодом. Усвідомлювати, що таке об'єкти, масиви і функції. Знати принципи їх ініціалізації. Вміти впоратися з асинхронної моделлю програмування. «Красномовний JavaScript» - непоганий підручник.

Спеціальних інструкцій по веб-розробці немає, але сайт MDN годиться для цього. Frontend-девелопери додають приставку mdn при пошуку, щоб виключити посилання w3schools.

Вам потрібен Git-профіль. Поява великої спільноти GitHub з відкритим вихідним кодом - дуже круто для frontend'ера.

Які знаряддя праці у фронтенд-розробника?

Можна вживати шаблони, які перетворять текст в HTML. Схема Garann ​​Means допоможе вам відшукати правильний. Як середовище розробки використовуйте SublimeText, WebStorm або Coda.

Зараз фронтендери строчать код, сильно виділяється в збірці, через CSS-препроцесори. Якщо ви звикли до звичайного CSS - застосовуйте обробник Sass або Stylus.

RequireJS застосовують для розробки із застосуванням модульного уявлення систем JS і CSS. Згодом, він об'єднує і мінімізує написане з підтримкою оптимізації для застосування. UglifyJS або Closure Compiler теж непогано стискають код.

Інструменти розробника, інтегровані в браузер, також помітно покращилися. У Google Chrome і Dragonfly від Opera з'явилися: засіб профілювання для CSS, настройка без з'єднання з USB, зберігання і застосування колірних палітр.

Великі компанії використовують NPM і Bower, а також Grunt, Gulp і Webpack для збірки. Тестують за допомогою Karma.

Зауваження: Якщо ви використовуєте Windows, можу запропонувати Cygwin. Але в веб-розробка на віндовс є проблематичною.

З метою тестів використовуються IDE або редактор, а також issue tracker, системи контролю версій, continuous integration. Для випробувань в Grunt включений QUnit, Jasmine і Mocha.

В Javascript пропускаєте код крізь інструментарій JSHint, настройки інтегрується в редактор або складання багатьма способами.

Дійсність фронтендера - це робити одні і ті ж операції по кілька разів. Застосовують інструменти для автоматизації, розроблені під певні завдання за допомогою сервера безперервної інтеграції.

Як розмовляти з дизайнером:

 • Довіртеся художнику. З вашим замовленням все буде добре;
 • Вихваляйте дизайнера, адже він того вартує;
 • Не засмучуйте мишку - це коханий звір будь-якого дизайнера;
 • Не ставте непотрібних питань;
 • Бажаєте здатися для дизайнера злим- поставте йому запитання про трепінгу. Якщо митець не жахнувся теми треппинга - він не такий вже крутий спец і просто не чув про це;
 • Якщо веб-дизайнер зробив щось не те - це, безумовно, зробив помилку менеджер при постановці завдання або ви самі не зуміли висловити ваші бажання.
 • Маючи намір йти до художника, погляньте в дзеркало. Зелена блузка з червоною сумочкою можуть засмутити природне почуття стилю дизайнера. А це може відбитися на вашому замовленні.
 • Захопіть для нього булочку або фрукт - можливо, він трудиться без обіду.
 • Не думайте, що в світлиці дизайнера перегоріли всі лампочки. Попросту електрична свічка перешкоджає художникам бачити істинний колір на моніторі. Кожен професіонал працює в темряві.
 • НЕ тичьте нечистим перстом в монітор, якщо не хочете впасти в очах веб-дизайнера.
 • оберігайте добротних художників - їх і так одиниці.

Свої ази веб-дизайн бере від графічного дизайну. Його вивчають в худвузах близько п'яти років. Для забезпечення комфорту користувача, веб-дизайнеру необхідно розуміти в механіці і принципах ПК і Web, враховувати дозволу монітора кінцевих споживачів. Художнику необхідно розуміння загальних прийомів програмування, адже за ним над веб-сайтом трудяться кодер і веб-майстер. Модель сайту необхідно сформулювати для легкої і швидкої верстки.

Dezir 91 перегляди 0 комментарів
Всьго коментарів: 0
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
  Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн