Як почати відкладати кошти. Правило 4 конвертів

У будь-якій книзі про особисті фінанси ви можете прочитати, що "витрачати завжди потрібно менше заробленого". Саме надлишкові витрати вбивають будь-який бюджет - незалежно від розміру: дайте тільки час. Причин, чому люди витрачають більше заробленого, кілька:

Dezir 44 перегляда 0 коментарів Читати дальше
Виховуємо фінансову грамотність дитини: з чого почати

  Психологи стверджують, що основи фінансової грамотності закладаються в дитинстві й від того, які пріоритети домінували в сім'ї, таке й майбутнє людини. Якщо балували, дозволяли чаду все, що лише забажає – не дивуйтеся, якщо виросте марнотратник, який не знатиме ціни грошам. Обмежували дитину у всьому, постійно економили – сформується невпевнена, розчарована і скупа особистість. У вихованні своїх нащадків потрібно знайти золоту середину і не перейти дозволеної межі. Виховувати дітей потрібно змалечку, щоб капризи у супермаркетах були винятками з правил, а не закономірністю.

Dezir 101 перегляд 0 коментарів Читати дальше
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функция "Читать позже" позволяет добавить материал в данный блок при помощи всего одного клика. Просто нажмите на иконку и читайте заинтересовавшие Вас статьи в любое удобное время.


    ВНИМАНИЕ! Скрипт отключен на ДЕМО сайте, но присутсвует в архиве установки.
    Посмотреть демонтрацию скрипта можно по ссылке.

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0