Як почати відкладати кошти. Правило 4 конвертів

У будь-якій книзі про особисті фінанси ви можете прочитати, що "витрачати завжди потрібно менше заробленого". Саме надлишкові витрати вбивають будь-який бюджет - незалежно від розміру: дайте тільки час. Причин, чому люди витрачають більше заробленого, кілька:

Dezir 586 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Виховуємо фінансову грамотність дитини: з чого почати

  Психологи стверджують, що основи фінансової грамотності закладаються в дитинстві й від того, які пріоритети домінували в сім'ї, таке й майбутнє людини. Якщо балували, дозволяли чаду все, що лише забажає – не дивуйтеся, якщо виросте марнотратник, який не знатиме ціни грошам. Обмежували дитину у всьому, постійно економили – сформується невпевнена, розчарована і скупа особистість. У вихованні своїх нащадків потрібно знайти золоту середину і не перейти дозволеної межі. Виховувати дітей потрібно змалечку, щоб капризи у супермаркетах були винятками з правил, а не закономірністю.

Dezir 297 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн