Яким буває SEO-копірайтинг?
Яким буває SEO-копірайтинг?
09.26.2018 в 3:57 PM | IT

З розвитком технологій все більшої популярності набуває робота в мережі Інтернет. Новачкам досить важко визначитися у такому різноманітті видів заробітку. Тож сьогодні розповімо про SEO-копірайтинг і його види.

Щоб зрозуміти суть цього заняття розділимо це поняття на дві частини:
  • search engines optimization (SEO) – пошукова оптимізація, і
  • копірайтинг – написання різного роду текстів.

Тобто SEO-копірайтинг – це діяльність, спрямована на написання текстів, оптимізованих під пошукові системи. Досягається такий результат шляхом використання ключових слів та пошукових фраз. 

Основна мета SEO-копірайтингу полягає у просуванні сайту і досягається за допомогою:
  1. унікальності – тексти мають бути ексклюзивними та привертати увагу читачів. Відповідно відвідуваність такого ресурсу зросте;
  • грамотності – такі матеріали не лише позитивно оцінять читачі, а й значно спростять пошук вашого сайту;
  • інформативності – текст має бути лаконічним, конкретним і зрозумілим будь-якому читачеві.

SEO-копірайтинг серед інших видів копірайтингу вважається простим і під силу навіть новачкам. Це пояснюється тим, що замовник формулюючи завдання вказує тему, обсяг, кількість ключових слів і їх повторюваність, бажану форму написання. Тож авторові залишається лише упорядкувати інформацію, звільнити від зайвого, поділитися власним досвідом.
SEO-копірайтинг має три види.
  • Оптимізація статей для пошукових роботів (так зване «голе SEO»). Для цього виду головне унікальність тексту і якомога більша кількість ключових фраз і слів. Часто такі статті генеруються спеціальними програмами або ж пишуться новачками за копійки. Про читабельність такого матеріалу взагалі не йдеться. 
  • Наступним видом SEO-копірайтингу є інформаційні SEO-тексти. Це найбільш якісна робота копірайтера. У цікаву, корисну та інформативну статтю вписується незначна кількість ключових слів.
  • Останнім видом є рекламний копірайтинг або тексти, спрямовані на продажу. Зазвичай їх розміщують на головній сторінці ресурсу чи в основних розділах. Вони рекламують товар або послугу, переконують відвідувачів звернутися саме до цієї компанії. У такому випадку ключові слова будуть носити дещо інший характер і вживатимуться разом із власними назвами, наприклад, книжковий магазин «Буквоїд».
Таким чином, SEO-копірайтинг передбачає написання текстів під пошукові системи, і ділиться на «голе SEO», інформаційний копірайтинг та рекламний. 

Dezir 89 переглядів 0 комментарів
Всьго коментарів: 0
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн