Як розпочати свій бізнес чи справу? Чому часто ми не можемо цього зробити?
Як розпочати свій бізнес чи справу? Чому часто ми не можемо цього зробити?
03.13.2018 в 10:00 PM | Бізнес

Велика частка людей мріє про свій бізнес чи заняття яке їм до душі. Проте більшість із них продовжує щодня ходити на роботу яка інколи їм ще й не подобається і набридла. Чому так? На це є багато причин і правда така що тільки 10-20% з усіх хто мріє залишити найману роботу справді це зроблять, тому, що розпочати свою справу непросто. Потрібно мати велике бажання, самодисципліну, мати стартовий капітал (важлива але не завжди обов’язкова умова) і бути впертим і впевненим у собі щоб все це довести до кінця.

Отже з чого почати свій бізнес?

Насамперед мати розуміння того що попереду на вас чекає багато роботи, ви не повинні залишати спроб займатися тим, що вам справді подобається. Тому, що тільки завдяки важкій праці ви зможете досягти успіху у власному бізнесі чи справі.

Кожен із нас знає хоча б одну людину, яка постійно скаржиться на життя і розповідає про свої проблеми. Здається, що весь світ налаштований проти неї, і, не зважаючи на всі зусилля та боротьбу, вона нічого не може змінити.Як варіант, така людина просто хоче перекласти провину на когось іншого. Можливо, вона боїться зазнати невдачі або не хоче виконувати важку роботу. Однак коли мова йде про бізнес, місця для скарг на життя нема. Якщо ви думаєте що в бізнесі зможете скаржитися краще не починати.

Всі ми не любимо зазнавати невдачі чи робити помилки. У більшості людей є страх перед невдачею. Ви, мабуть, знайомі з людиною, у якої є “ідея на мільйон”. Вона плекає її цілодобово, рік за роком, але ніяк не може втілити в життя. Можливо, ця людина навіть поділилась ідеєю з вами, і ви погодилися, що вона має все необхідне для досягнення успіху. Але ж чому ця людина так боїться втілити ідею в життя?

Є тисячі прекрасних думок про інновації, які засіли в головах у людей, і тільки й чекають, щоб їх реалізували. Багато з них настільки революційні, що здатні змінити наші погляди на звичні речі. Але ці ідеї так і залишаються ідеями, тому що страх перед невдачею дуже сильний.

Озиратися назад — найгірша риса підприємця.

Коли ми думаємо про минуле, то завжди знаходимо момент, де все можна було зробити по-іншому. І це сприяє стресу та виникненню деструктивних емоцій, які пригнічують наше бажання йти вперед, змушуючи відмовлятися від своїх ідей. Яким би не був страх перед невдачею, це ніщо в порівнянні з тими можливостями, які ви можете втратити. Світ змінюється дуже швидко і нова можливість, яка відкрила двері перед вами, може бути моментально упущена, якщо ви не почнете рухатися.

Тож якщо ви не будете втілювати ідеї в життя, то ніколи не розкриєте свій потенціал. Зрозумійте, у вас нема жодних виправдань, щоб не ризикувати або боятися зазнати поразки!

Ідея – це так би мовити серце вашої справи.

Ви повинні визначитися чим хочете займатися, продавати, займатся виробництвом надавати різні види послуг, вести блог на YouTube, відкрити ресторан і т.д. Проте щоб бізнес був успішним ви повинні відповісти на питання: хто буде «Це» купувати? Чому покупці чи клієнти будуть ходити саме в мій ресторан чи магазин? Чим моя справа відрізняється від інших таки подібних(якщо це так) , чи будуть зацікавлені люди . Чим моя ідея унікальна і краща від інших?

Складіть бізнес- план який буде відповідати цим та іншим питанням.

Підготуйте ідею до зустрічі зі світом. Ви не можете сидіти і чекати відповідного моменту. Вікно, коли ваша ідея буде найбільш успішною, може закритися в будь-яку секунду. Вам треба діяти негайно.

Кетрін Кук, співзасновник проекту MyYearbook, який через п’ять років після старту був проданий великій компанії за 100 мільйонів доларів, поділилася секретом свого успіху: «

Якщо ви хочете щось зробити, то починайте вже зараз. Якщо ви цього не зробите, то шкодуватимете все життя» Цю пораду має запам’ятати кожен підприємець, який хочче досягти успіху в своїй справі. Можливо, зараз світ не готовий прийняти ваші ідеї (а, може, й ніколи не буде готовий), але це не повинно вас зупиняти. Зробіть вашу ідею відкритою для світу, здійсніть свою мрію. Це може і не спрацювати, але ви принаймні спробували щось зробити. І з цього зможете винести хороший урок.

Ймовірність невдачі для більшості бізнес-ідей дуже висока, але навіть примарний шанс на успіх повинен обнадіювати вас на шляху до досягнення мети.

Гаррі Вайнерчук, один з підприємців, якого найчастіше цитують, сказав: “Припини скиглити, почни діяти!”. Найважливіше — працьовитість. Люди занадто часто ниють, постійно скаржаться, що не готові “запустити” свою ідею, шукають причину, щоб нічого не робити і сидіти на місці. Однак вся суть в тому, що потрібний момент ніколи не настане. Життя не буде обертатись лише навколо ваших цілей та ідей. У вас же ж є друзі, сім’я, певні інтереси і багато іншого, на що теж потрібно виділяти час. То як ви збираєтесь розпочати свій бізнес, якщо навколо вас постійно щось відбувається?

Чим більше зусиль ви докладаєте, тим краще розумітимете, що ще потрібно зробити для того, щоб бізнес був успішним. Чим наполегливіше ви працюєте зараз, тим легше вам буде в майбутньому.

Кожен, хто має “ідею на мільйон”, повинен перестати чекати і почати втілювати її в життя. Ніколи не буде відповідного моменту, однак завжди буде страх перед поразкою. Але нема нічого кращого, ніж досягнути успіху, як і нічого гіршого, ніж шкодувати про втрачені можливості.

Насамкінець CasaBucks.com хоче порекомендувати вам кнжку Роберта Кіосакі «Перед тим, як почати свій бізнес»

CasaBucks.com |

volt1995v 133 перегляд 0 комментарів
Всьго коментарів: 0
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функция "Читать позже" позволяет добавить материал в данный блок при помощи всего одного клика. Просто нажмите на иконку и читайте заинтересовавшие Вас статьи в любое удобное время.


    ВНИМАНИЕ! Скрипт отключен на ДЕМО сайте, но присутсвует в архиве установки.
    Посмотреть демонтрацию скрипта можно по ссылке.

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0