Як розпочати бізнес з нуля та без грошей?
Як розпочати бізнес з нуля та без грошей?
04.04.2018 в 11:04 PM | Бізнес

У цій статті я постараюся допомогти вам з стартом бізнесу з «нуля», якщо у вас недостатньо коштів для його відкриття. 

У вас є ідея, або просто захопилися  ідеєю запуску та розвитку власного підприємства. Ви хочете ризикнути, наприклад, залишати свою поточну роботу чи продовжувати без особистих доходів. Але є одна матеріально-технічна перешкода, яка на вас тисне: у вас немає багато грошей.

Спочатку це здається важливою проблемою, але брак особистого капіталу не повинен перешкоджати вашим мріям. Насправді, цілком можливо почати і розвивати бізнес майже без будь-яких особистих фінансових інвестицій - якщо ви знаєте, що ви робите.

Чому для бізнесу потрібні гроші?

По-перше, давайте подивимося, чому бізнес, перш за все, потребує грошей. Там немає рівномірної "стартової" плати за будівництво бізнесу, тому різні підприємства будуть мати різні потреби. Важливо спочатку оцінити, скільки потрібно, перш ніж починати пошук альтернативних способів фінансування вашої компанії.

Розглянемо основні чинники, через які можуть бути потрібні гроші під час відкриття бізнесу:

Ліцензії та дозволи.  Вам може знадобитися спеціальна документація та реєстр для роботи.

Постачання. Ви купуєте сировину? Вам потрібні комп'ютери та / або інші пристрої?

Обладнання. Вам потрібна спеціалізована техніка чи програмне забезпечення?

Офісний простір. Це величезні витрати, і ви не можете нехтувати такими речами, як інтернет, витрати на комунальні послуги, послуги утримання їжі, а також можливість перезавантаження офісних завдань, таких як заробітна плата та виставлення рахунків.

Операційні витрати. Знайдіть тут куточки та куточки, і не забувайте про маркетинг.

Юридичні питання. Ви консультуєтесь з юристом у процесі розвитку вашого бізнесу?

Працівники. Фрілансери та штатні працівники.  Якщо ви не можете це зробити роботу самостійно- вам потрібні люди, які потребують заробітної плати.

З урахуванням сказаного, у вас є два основних шляхи започаткування бізнесу з меншими витратами: зниження витрат або збільшення наявного капіталу з зовнішніх джерел. У вас є два варіанти:

1. Скоротіть ваші потреби

Перший варіант - змінити вашу бізнес-модель, щоб вимагати менше потреб, як зазначено вище. Наприклад, якщо ви плануєте заснувати компанію як консультанта чи фрілансу, ви можете скоротити свої витрати "Працівники", будучи єдиним працівником на початку. Якщо вам не потрібні офісні приміщення, ви можете працювати вдома. Ви навіть можете виконувати свої домашні завдання, щоб знайти дешеві джерела постачання, або виключити всі лінії продуктів, які занадто дорогі для виробництва з самого початку.

Є кілька витрат, які ви не зможете уникнути. Ліцензійні та юридичні послуги стягують вас назад, навіть якщо ви скоротите все інше. За даними SBA, багато мікрофірм починають працювати менш ніж за 3 тисячі доларів, а домашні франшизи можуть бути розпочаті лише за 1000 доларів.

2. Аутсорсинг

Ваш другий варіант полягає в тому, щоб отримувати фінансування із зовнішніх джерел. Я отримав початкове фінансування з декількох різних джерел, тому я не буду вдаватися в деталі, але знаю, що є десятки потенційних способів залучення капіталу. Ось лише кілька потенційних джерел для вас:

  • Друзі та сім'я. Не виключайте можливості отримувати допомогу від друзів і родини, навіть якщо вам потрібно скласти капітал разом з різних джерел.
  • Ангел інвесторів. Ангел-інвестори - це багаті особи, які повертають бізнес-ідеї на початку свого покоління. Вони зазвичай інвестують в обмін на часткову власність компанії, що є жертвою, яку варто розглянути.
  • Венчурні капіталісти. Венчурні капіталісти подібні до інвесторам-ангелам, але, як правило, є товариствами або організаціями і мають тенденцію до розслідування підприємств, які вже існують.

Краудфандинг - це популярно з причини: з гарною ідеєю та достатньою роботою ви можете залучити кошти на все.

Банківські кредити. Ви завжди можете Отримайте кредитну позику в банку, якщо ваш кредитний рейтинг є хорошим.

За допомогою одного або кількох з цих трьох варіантів ви повинні мати змогу практично повністю зменшити свої особисті фінансові інвестиції.

Коли ви починаєте здійснювати певний прибуток, ви можете інвестувати в себе і будувати бізнес, який ви собі уявили, за штукою, а не відразу.

 

Dezir 112 переглядів 1 комментар
Всьго коментарів: 1
avatar
Привіт, нам зараз потрібні 3 донори нирок для трансплантації нирок в MAYO CLINIC, FLORIDA, США та кожному донорові нирки, будуть компенсовані загальною сумою 550 000,00 доларів США.
можливість сплати цих грошей будь-якому донору нирок гарантується на 100%.
зв'яжіться з нами сьогодні для отримання додаткової інформації.
Ми дбаємо про вашу безпеку
email: mayoclinic.transplant@gmail.com

www.mayoclinic.org
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн