Яким буває SEO-копірайтинг?
09.26.2018 | IT

З розвитком технологій все більшої популярності набуває робота в мережі Інтернет. Новачкам досить важко визначитися у такому різноманітті видів заробітку. Тож сьогодні розповімо про SEO-копірайтинг і його види.

Dezir 139 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Чим займається тестувальник програмного забезпечення?
09.17.2018 | IT

Вивчення і тестування програмного продукту - важлива складова при роботі над проектом. На цьому етапі відбувається виявлення дефектів і перевірка відповідності між дійсним поведінкою програми і передбачуваним. Технічне дослідження, при якому застосовуються різні методики тестування, проводиться для отримання інформації про якість прод...

Dezir 177 переглядів 1 коментар Читати дальше
Що таке frontend розробка?
09.15.2018 | IT

Стати дизайнером не складно і освоїти цю професію може кожен, було б бажання. Запити до утворення потенційних працівників у фірм невеликі, досвід верстки цінується понад усе. Необхідні ази computer science і програмування. Великий плюс, якщо ви захоплюєтеся художніми дисциплінами і вмієте робити красиві речі. Можна закінчи...

Dezir 145 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Чим займається Backend розробник?
09.15.2018 | IT
Backend - це програмно-адміністративна частина розробки сайту або іншого ресурсу. Саме тут проходить процес програмування і наповнення функціоналом, створюється ядро, розробляється платформа, виділяється адміністративна зона. Backend розробник створює серверну частину для інтеграції бази даних і забезпечення обміну інформацією з користувальницької стороною.
Dezir 172 перегляда 0 коментарів Читати дальше
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн