Головне про книгу «Найбагатша людина у Вавилоні»
Головне про книгу «Найбагатша людина у Вавилоні»
04.18.2018 в 12:01 PM | Бізнес

Коли я купив електронну книгу першою книгою після «Посібника користувача» стала книга «Найбагатша людина у Вавилоні» . Вона була для мене настільки цікавою, що я прочитав її за кілька днів майже не відриваючись.  

Мене захопили ідеї Джорджа Клейсон і те як цікаво він їх подав. Книга розповідає про Вавилон могутнє й неймовірно багате місто яке до ХХст. вважалось легендою, та про його жителів багато яких було добре обізнані у сфері фінансів і торгівлі. Ці знання і історії викладені взяті з глиняних дощечок які знайдені у Межиріччі актуальні сьогодні практично у всьому світі.

Одним із центральних персонажів книги є Аркад який і є найбагатшим у Вавилоні. Звідки у нього таке велике багатство? Він нащадок заможного роду? Ні. Можливо він цар? Теж ні. Полководець який завоював своє багатство? Ні. Він був простим чоловіком, писарем на глиняних дощечках, який хотів бути «багатим та поважним громадянином Вавилону». Він став ним завдяки порадам і угодою з місцевим лихварем. Згодом Аркад склав на основі цих знань п’ять законів багатства.

Звісно сьогодні написано тисячі книжок, статей і хитромудрих планів як стати мільйонером. Наведені ж нижче правила покажуться вам, якщо не смішними то дуже простим.

 

Отже сім правил збагачення які Аркад розповідає вавилонянам за наказом царя:

 

 

Правило перше.

Почніть відкладати гроші. Спочатку 10% від ваших доходів ( або хто стільки може аби не меше десятої частини заробітку).Це потрібно робити жорстко по відношенню до себе і свого бюджету, це буди першим кроком до вашої фінансової свободи.

 

 

Правило друге

Контролюйте свої витрати. Як же ж жити на 90% зарплати якщо всієї не вистачає? Подумайте скільки заробляє ваш чоловік/дружина, ваші друзі сусіди чи знайомі, усі заробляють по різному але практично в усіх не залишилось грошей з зарплати яка була місяць, два чи три тому. Адже часто ми витрачаємо усю заробітну плату на оплату будинку, комунальні послуги, їжу дорогий одяг, розваги, різні непотрібні речі від яких можна було б відмовитись або скоротити. Витрачаючи всі свої доходи ви не зможете розбагатіти чи стати заможною людиною. Ще одна цікава деталь в більшості випадків ви не відчуєте що тратите 90% свого заробітку а не 100. Плануйте свій бюджет так щоб вам вистачало на необхідні потреби, розваги і інші бажання але виходьте за рамки однієї десятої доходу.

 

 

Правило третє.

Примножуйте свій капітал. Коли ви привикли відкладати кошти і маєте деякі суттєві заощадження (відповідно до ваших доходів, адже хтось може відкладати і 100 гривень хтось 1000 а дехто і 10 тисяч чи більше, не так важливо яка у вас зарплата як те що ви відкладаєте її частину) потрібно ваш початковий капітал вкласти чи інвестувати кудись. Гроші, що лежать на рахунку гріють вашу душу, але це мертвий тягар якщо вони не працюють на вас. Куди інвестувати? Можна відкрити свій бізнес, вкласти в фонди, купити землю чи нерухомість, ну або безпрограшний варіант інвестувати в себе. Головне щоб ваші гроші працювали на вас і приносили прибуток.

 

 

Правило четверте.

Захищайте свій капітал тобто інвестуйте з розумом це дуже важливо. Вкладайте свої кошти в ті сфери в яких розбираєтесь або питайте порад у ти хто розбирається, вивчіть перспективу інвестиції, зверніть увагу на гарантії повернення початкового внеску. Не вкладайте в проекти які обіцяють швидке й велике збагачення та різні фінансові піраміди типу: МММ, NewPRO, Helix.

Головний принцип капіталовкладення - забезпечити його безпеку.

 

 

Правило п’яте.

Мати власне житло. Багато людей в тому числі і в Україні не мають власного житла і десятки років винаймають його. В сучасних умовах оренда житла «з’їдає» третину доходів людини. Але ж ці кошти могли б піти на інші ваші потреби. За теперішніх обставин можна взяти житло в кредит і згодом отримати своє а не орендоване житло.

 

 

Правило шосте.

Забезпечте дохід на майбутнє, або на той час коли вже не зможете працювати. Коли ви не зможете працювати внаслідок старості, травм чи деяких непередбачуваних ситуацій життя для вас стане складним якщо не вистачатиме коштів і не буде змоги їх заробити. Тому слід про це подбати задовго до того як наступить старість і створити пасивний дохід. Існують різні пенсійні фонди, системи накопичення та страхування, якими варто скористатися.

 

 

Правило сьоме

Покращуйте уміння заробляти кошти. Все залежить від нас самих особливо здатність заробляти більше. Це на мою думку дуже важливе правило яке дозволить вам жити не бідно. Багато людей і особливо українців хочуть отримувати високу заробітну зарплату виконуючи просту роботу і при цьому не розвиваючись професійно. Для того щоб отримувати достойну зарплатню а інколи і щоб не втратити роботу вимагає від працівника постійно підвищувати свій рівень кваліфікації, свої уміння здобуття нового життєвого досвіду у різних ситуаціях та постійно займатись самоосвітою інакше ви залишитесь аутсайдером. Якщо ж ви будете покращувати своє вміння заробляти, ваше життя стане кращим, комфортнішим, ви будете почувати себе більш впевнено. І щодо першого правила вам не буде так складно відкладати частину свого доходу, ви навіть без проблем зможете відкладати навіть половину заробітку.

 

 

volt1995v 143 перегляд 0 комментарів
Всьго коментарів: 0
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функция "Читать позже" позволяет добавить материал в данный блок при помощи всего одного клика. Просто нажмите на иконку и читайте заинтересовавшие Вас статьи в любое удобное время.


    ВНИМАНИЕ! Скрипт отключен на ДЕМО сайте, но присутсвует в архиве установки.
    Посмотреть демонтрацию скрипта можно по ссылке.

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0