Бізнес ідея #5 : Продаж, обслуговування та оренда велосипедів
Бізнес ідея #5 : Продаж, обслуговування та оренда велосипедів
03.27.2018 в 9:04 PM | Бізнес

З огляду на переваги для здоров'я та навколишнього середовища, не дивно, що велосипед став другим за популярністю видом транспорту в Америці за . 

На прикладі США: Пересування на велосипеді в США збільшилося на 47 відсотків по всій країні та на 73 відсотки у найбільших містах протягом 10-ти років. Північноамериканські міста намагаються збільшити кількість людей, що використовують велосипеди, а не автомобілі, щоб їхати на роботу.

На сьогодні в УКраїні через ріст цін на пальне та громадський транспорт все більше людей переходить на велосипеди.
Американці витрачають 81 мільярда доларів на велосипеді щорічно, виробляючи 770 тисяч робочих місць. В Україні цей ринок ще немає високої конкуренції, що робить її надзвичайно привабливою ідеєю для інвестування в 2018 році.
Все, що є зацікавленим у свому здоров'ї, не витрачати в теплий час зайві кошти на трансфер дім-робота-дім, хочите бути корисним для навколишнього середовища, - це досить хороша бізнес-ідея. На додаток до велосипедів, що працюють тільки на педалях, електричні-велосипеди стають дуже популярними. Електронні велосипеди можна використовувати для руху лише на електро двигуні,  або використовувати електроенергію для надання допомоги в прокручуванні педалей або підйомі на гору, і очікується, що обсяг продажів досягає майже до 50 мільйонів одиниць до 2018 року. Звичайні велосипеди з педалями можуть бути перетворені на E-велосипеди з комплектом, який дозволяє замінити передє або заднє колесо з одним на колесо, що містить невеликий електродвигун та комплект батареї та кабелів.

Якщо їзда на велосипеді є вашою пристрастю, і ви хочете стати підприємцем, це може бути ідеальною діловою можливістю для вас.

Dezir 146 переглядів 0 комментарів
Всьго коментарів: 0
avatar
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн