БІЗНЕС ІДЕЯ #6 : Відкриття міні кав'ярні
04.06.2018 | Бізнес
На сьогоднішній день міні кав'ярні з системою Coffee to go створюють цілий культ, вони відкриваються повсюди. Перш за все з'ясуємо чому ця бізнес ніша так швидко розвивається: Не потрібно великих капіталовкладень на старт бізнесу;
Dezir 858 переглядів 0 коментарів Читати дальше
ТОП 12 місць за кордоном, де буде цікаво відпочити влітку 2018 го.
03.30.2018 | Подорожі
Літо – це найкращий час щоб розслабитись і зарядитись на цілий рік. CasaBucks.com підібрав Тобі ТОП 12 місць за кордоном, де буде цікаво відпочити влітку 2018 го.
Dezir 788 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Бізнес ідея #1 : Selfie дрони
03.21.2018 | Бізнес
Ніша з Selfie -дронами є одніим з найяскравіших прикладів ніш у яка надзвичайно швидко розвивається. Очікується, що приблизно 600 тисяч дронів будуть використовуватися у 2018 року. Від донорів, що доставляють посилки, до фермерів, до дронів які виконують аерофотозйомку для фермерів або військових, також зростає попит та інтерес до цього ринку і інших галузей. Попит зростає настільки, що до 2020 року ця галузь зросте до 127 мільярдів доларів. Selfie-дрони зараз почина
Dezir 621 перегляд 0 коментарів Читати дальше
Як почати відкладати кошти. Правило 4 конвертів

У будь-якій книзі про особисті фінанси ви можете прочитати, що "витрачати завжди потрібно менше заробленого". Саме надлишкові витрати вбивають будь-який бюджет - незалежно від розміру: дайте тільки час. Причин, чому люди витрачають більше заробленого, кілька:

Dezir 586 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Головне про книгу «Найбагатша людина у Вавилоні»
04.18.2018 | Бізнес

Коли я купив електронну книгу першою книгою після «Посібника користувача» стала книга «Найбагатша людина у Вавилоні» . Вона була для мене настільки...

volt1995v 460 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Заробити на опитуваннях - відкрито українську платформу "Власна думка"
Dezir 414 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Як розпочати свій бізнес чи справу? Чому часто ми не можемо цього зробити?
03.13.2018 | Бізнес
Велика частка людей мріє про свій бізнес чи заняття яке їм до душі. Проте більшість із них продовжує щодня ходити на роботу яка інколи їм ще й не подобається і набридла. Чому так? На це є багато причин і правда така що тільки 10-20% з усіх хто мріє залишити найману роботу справді це зроблять, тому, що розпочати свою справу непросто. Потрібно мати велике бажання, самодисципліну, мати стартовий капітал (важлива але не завжди обов’язкова умова) і бути впертим і впевненим у собі щоб все це довести до кінця.
volt1995v 392 перегляда 0 коментарів Читати дальше
Соло мандрівник
09.26.2018 | Подорожі
Спитай будь-кого, хто принаймні раз у житті пробував подорожувати наодинці, і вони, ймовірно, не захочуть мандрувати ніяким іншим способом. На перший погляд це може видатися страхаючим і, безумовно, для деяких людей йтиме значно простіше, ніж для інших. Та немає жодних сумнівів, що долати кілометри наодинці стане безцінним досвідом у сфері подорожей.
Dezir 385 переглядів 0 коментарів Читати дальше
1 2 3 »
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн