Високо ефективні ідеї місцевого маркетингу для малих підприємств
11.22.2018 | Бізнес

Використання місцевого маркетингу в малих підприємствах - це орієнтування вашої цифрової або традиційної маркетингової стратегії на потенційних клієнтів у Вашому місті чи регіоні. Місцевий маркетинг може допомогти зосередити увагу на конкретній географічній області, і коли це буде зроблено ефективно, часто це приведе до залучення покупців, які можуть стати клієнтами. Початкова причина цього може бути тому, що ваш бізнес близький до того, де вони живуть, і це зручно для них, але причиною їхнього закріплення є те, що ви пропонуєте те, що вони дійсно потребують та хочуть.

Dezir 218 переглядів 1 коментар Читати дальше
Як почати відкладати кошти. Правило 4 конвертів

У будь-якій книзі про особисті фінанси ви можете прочитати, що "витрачати завжди потрібно менше заробленого". Саме надлишкові витрати вбивають будь-який бюджет - незалежно від розміру: дайте тільки час. Причин, чому люди витрачають більше заробленого, кілька:

Dezir 586 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Виховуємо фінансову грамотність дитини: з чого почати

  Психологи стверджують, що основи фінансової грамотності закладаються в дитинстві й від того, які пріоритети домінували в сім'ї, таке й майбутнє людини. Якщо балували, дозволяли чаду все, що лише забажає – не дивуйтеся, якщо виросте марнотратник, який не знатиме ціни грошам. Обмежували дитину у всьому, постійно економили – сформується невпевнена, розчарована і скупа особистість. У вихованні своїх нащадків потрібно знайти золоту середину і не перейти дозволеної межі. Виховувати дітей потрібно змалечку, щоб капризи у супермаркетах були винятками з правил, а не закономірністю.

Dezir 297 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Соло мандрівник
09.26.2018 | Подорожі
Спитай будь-кого, хто принаймні раз у житті пробував подорожувати наодинці, і вони, ймовірно, не захочуть мандрувати ніяким іншим способом. На перший погляд це може видатися страхаючим і, безумовно, для деяких людей йтиме значно простіше, ніж для інших. Та немає жодних сумнівів, що долати кілометри наодинці стане безцінним досвідом у сфері подорожей.
Dezir 385 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Яким буває SEO-копірайтинг?
09.26.2018 | IT

З розвитком технологій все більшої популярності набуває робота в мережі Інтернет. Новачкам досить важко визначитися у такому різноманітті видів заробітку. Тож сьогодні розповімо про SEO-копірайтинг і його види.

Dezir 242 перегляда 0 коментарів Читати дальше
Чим займається тестувальник програмного забезпечення?
09.17.2018 | IT

Вивчення і тестування програмного продукту - важлива складова при роботі над проектом. На цьому етапі відбувається виявлення дефектів і перевірка відповідності між дійсним поведінкою програми і передбачуваним. Технічне дослідження, при якому застосовуються різні методики тестування, проводиться для отримання інформації про якість прод...

Dezir 276 переглядів 1 коментар Читати дальше
Що таке frontend розробка?
09.15.2018 | IT

Стати дизайнером не складно і освоїти цю професію може кожен, було б бажання. Запити до утворення потенційних працівників у фірм невеликі, досвід верстки цінується понад усе. Необхідні ази computer science і програмування. Великий плюс, якщо ви захоплюєтеся художніми дисциплінами і вмієте робити красиві речі. Можна закінчи...

Dezir 228 переглядів 0 коментарів Читати дальше
Чим займається Backend розробник?
09.15.2018 | IT
Backend - це програмно-адміністративна частина розробки сайту або іншого ресурсу. Саме тут проходить процес програмування і наповнення функціоналом, створюється ядро, розробляється платформа, виділяється адміністративна зона. Backend розробник створює серверну частину для інтеграції бази даних і забезпечення обміну інформацією з користувальницької стороною.
Dezir 282 перегляда 0 коментарів Читати дальше
1 2 3 »
Авторизація на сайті
Категорії разділу
Бізнес [12]Подорожі [2]
IT [4]Саморозвиток [2]
Читати пізніше
    Функція "Читати пізніше" дозволяє додати матеріал в даний блок за допомогою всього одного кліка. Просто натисніть на іконку і читайте статті, які Вас зацікавили, тоді коли зручно .

Останні коментарі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Украина онлайн